Lotus Diş
Dr. Vildan ZORLU

Hakkımda


Vildan Zorlu, 1983 yılında İstanbul'da doğdu ve eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Orta öğrenimini, saygın bir okul olan "Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladı. Üniversiteye adım attığında ise "İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitim aldı ve başarılı bir şekilde mezun oldu. Akademik kariyerine olan ilgisi ve açlığı, yüksek lisans eğitimini tamamlamasına ilham verdi ve hala eğitimine devam ederek yurt içi ve yurt dışındaki konferanslara, seminerlere ve kurslara katılmaktadır.

Diş hekimliği alanındaki tutkusu ve bilgi birikimi,

2011 yılında "Flora" markasıyla Beylikdüzü'nde ilk diş kliniğini açmasına yol açtı.

2013 yılında, başarısını ikinci bir şube olarak Beykent'e taşıdı ve "Flora" Diş Kliniği'ni kurdu.

2019 yılında ise üçüncü şubesini Mimaroba'da açarak, hastalarına daha geniş bir coğrafyada hizmet sunmaya başladı.

2023 yılında, yeni bir kariyer planına odaklanarak Lotus Diş Kliniği'ni devraldı ve artık hastalarına Lotus Diş Kliniği'nde hizmet vermektedir.

Mezuniyetinden bu yana Vildan Zorlu'nun özel ilgi alanı ve uzmanlığı estetik diş hekimliği olmuştur. Estetik diş hekimliği ve implantoloji konularında zengin deneyime sahiptir. Ayrıca yabancı dildeki literatür ve uluslararası deneyimleri sayesinde, diş imalatlarındaki ve diş estetiğindeki en son yeniliklere ve tekniklere hakimdir. Kendisini sürekli geliştirme çabaları, hastalarına en kaliteli ve güncel tedavileri sunma konusundaki kararlılığını göstermektedir.

Hedefi hastalarının gülüşlerini güzelleştirmek olan Diş Hekimi  Vildan Zorlu evli ve iki çocuk annesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Top
Randevu Al
Röntgen Gönder

Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM