Bir insanın en güzel aksesuarı gülüşüdür. Bu gülüş içerisinde en dikkat çeken unsur dişlerdir. Dişlerdeki küçük aralıklar, kırıklar, çatlaklar, şekil bozuklukları, renk farklılıkları bu gülüşün bozulmasına neden olabilmektedir. Tek seansta bonding uygulaması ile dişlerdeki bu kusurlar düzeltilebilmekte ve daha sağlıklı ve harmonik bir gülüş sağlanabilmektedir.

Bonding işlemi ağrılı mıdır?

Bonding işlemi yapılacak dişlerde çürük kaynaklı bir müdahale gerekmiyor ise dişlere lokal anestezi yapılması gerekmemektedir. Estetik problemli dişler pürüzlendirme işlemi sonrası kompozit dolgu materyali ile istenilen şekil verilerek arzu edilen görünüşe kavuşmaktadır.

Bonding Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Bonding tedavisi dişlerdeki ufak aralıklar, kırıklar, renk problemleri veya şekil bozukluklarını telafi etmede tercih ettiğimiz minimal invaziv bir tedavi şeklidir. Yani çoğunlukla dişe ekstrem bir törpüleme ya da kesme işlemi uygulamadan, dişin yüzüne istenilen renkteki kompozit materyali eklenerek renk, şekil ve boyutta istenilen değişiklikler yapılabilir. Böylece doğal dişler korunarak istenilen gülüş estetiği sağlanabilmektedir.

Bonding işleminde hasta tek seansta istediği gülüşe kavuşmaktadır. Anestezi gerektirmeyen ağrısız bir işlemdir. Bu yüzden işlem sonrası hasta günlük rutin hayatına ara vermeden rahatlıkla devam edebilmektedir.

Top
Randevu Al
Röntgen Gönder

Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM